از قدیم گفته اند «عقل مردم به چشمشونه ». از این ضرب المثل نتیجه می گیریم که انسان ها اهمیت زیادی به ظاهر زیبا می دهند و البته می توان مصداق این حرف را می توان در آمار جراح های زیبایی دید.

این مساله زیبایی ظاهری به صنایع نیز سرایت کرده و تولید کنندگان در گذر زمان به این مساله آگاه شدند که اگر محصول خود را شکیل تر و زیباتر کنند، نسبت به زمانی که خود محصول را به تنهایی می فروشند، فروش بسیار بیشتری خواهند داشت. این امر منجر به پیدایش صنعت بسته بندی شد. بسته بندی مخصوصا در صادرات اهمیت بیشتری پیدا می کند و محصولات صادراتی به بهترین شکل ممکن بسته بندی می شوند تا جایی که در فیلم ستایش که از شبکه 3 تلویزیون ملی پخش می شد، دیدیم که هشمت فردوس هر عدد پرتقال صادراتی را درون یک جعبه کادو قرار می داد.

برندها به این موضوع واقف هستند و اهمیت ویژه ای به بحث طراحی و بسته بندی محصول می دهند. بسته بندی از موارد حیاتی برای فروش محصول به حساب می آید.

خشکبار نیز از محصولات صادراتی مهم ایران به حساب می آید و بنابراین باید به بهترین شکل ممکن بسته بندی گردد. قوطی خشکبار طلقی بهترین گزینه برای این بسته بندی است. این قوطی های طلقی شفاف هستند و آجیل های درون آنها زیباتر و خوشمزه تر دیده می شوند به طوری که خریدار را ترغیب به خرید محصول می کند و حتی گاهی دیده می شود که افراد حاضرند پول بیشتری را برای خرید محصول شیک تر بپردازند.

برای فروش خشکبار به صورت عمده نیز آن ها را درون قوطی خشکبار که به صورت کارتن در اندازه های بزرگ است بسته بندی می کنند. این کارتن ها مهروموم می شوند تا در جریان حمل و نقل آسیب نبینند، کیفیت آن ها دچار تغییر نگردد و سالم به دست خریدار برسد.

خدمات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *